poniedziałek, 30 września 2013

Bobrek

Bobrek po raz kolejny i pewnie nie ostatni.

Bobrek się wali

To że Bytom-Bobrek się wali to żadna nowość.

piątek, 27 września 2013

niedziela, 22 września 2013

Napis 1

Świętochłowice
Tym zdjęciem chciałbym zapoczątkować cykl zdjęć dziwnych, czasem bezsensownych bazgrołów na murach itp. Czy będę miał wytrwałość poskładać coś z tego do kupy to się przekonam z czasem.


wtorek, 17 września 2013

Hałda Makoszowy


Skany odbitek na moim biurkowym płaszczaku, Lubitel universal z ramką 6x4,5. Negatyw kodak tri-x w d76 1:1.

Cementowni Szczakowa

Wczoraj po długim czasie wyciągnąłem mojego opemusa5 i zrobiłem 4 powiększenia. Mam urlop, pogoda nie zachwyca, a miałem iść na grzyby więc dziś chyba będę dalej ściemniał. A tym czasem cyfrowe z cementowni Szczakowa.

poniedziałek, 16 września 2013

KWK MysłowiceW końcu wczoraj skończyłem i wywołałem 2 szerokie rolki, które naświetlem od wiosny. Niestety chciałem wypróbować metodę wołania 2 szerokich filmów na jednej szpulce koreksu krokus tank 800. Czy się da oczywiście, ale mi jak na złość jeden film wlazł na drugi i z jednej rolki straciłem kilka zdjęć.  Nie polecam, a tym czasem zdjęcia z cyfraka.

niedziela, 8 września 2013

Dysze

Nie mam pojęcia co to był za zakład, ale mnie zaciekawiły tabliczki. Ciekawe co oni robili, bo google milczy na ich temat.

wtorek, 3 września 2013

KWK Kleofas

W niedzielę rano pojechałem z kolegą z pracy na zdjęcia. Oczywiście musieliśmy mieć pecha i była dyskusja z niezbyt inteligentną "ochroną", ale pieska mieli ładnego.